شما اینجا هستید
اداری ، مالی و رفاهی » برگزاری اولین جلسه مجمع عمومی شوراهای صنفی کارکنان دانشگاه‌ها، مراکز و مؤسسات وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه تهران

اولین جلسه مجمع عمومی شوراهای صنفی کارکنان دانشگاه‌ها، مراکز و مؤسسات وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری در دانشگاه تهران برگزار شد.
برگزاری اولین جلسه مجمع عمومی شوراهای صنفی کارکنان دانشگاه‌ها، مراکز و مؤسسات وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه تهران
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه تهران؛ اولین جلسه مجمع عمومی شوراهای صنفی کارکنان دانشگاه‌ها، مراکز و مؤسسات وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری در دانشگاه تهران برگزار شد.

اولین جلسه مجمع عمومی شوراهای صنفی کارکنان دانشگاه‌ها، مراکز و مؤسسات وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری با حضور چهل و یک دانشگاه، هشتم اسفند ۱۳۹۷، با موضوع تبیین نقش کارکنان در رشد و اعتلای دانشگاه‌ها با تأکید بر مسئولیت‌پذیری اجتماعی در دانشکده مطالعات جهان دانشگاه برگزار شد.
در ابتدای جلسه بهروز عبدالمالکی، رئیس کمیسیون ارتباطات فرهنگی شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران و عضو مؤسس مجمع عمومی شورای صنفی کارکنان دانشگاه‌های سراسر کشور ضمن خیر مقدم و تبریک روز زن و مادر به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)، به بیان و شرح روند تشکیل مجمع عمومی شوراهای صنفی دانشگاه‌ها در سراسر کشور پرداخت.
در این جلسه با توجه به موضوع گردهمایی مبنی بر تبیین نقش کارکنان در رشد و اعتلای دانشگاه‌ها با تأکید بر مسئولیت‌پذیری اجتماعی پس از ارائه مقدمه‌ای دکتر رحمت‌اله الهیاری مدیرکل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران در ارتباط با مسئولیت‌پذیری اجتماعی و نقش کارکنان در سازمان سخنرانی کرد.
همچنین اساس‌نامه شورای صنفی کارمندان دانشگاه‌های کشور به رأی گذاشته شد و با اکثریت و قاطعیت آرا به تصویب دانشگاه‌های حاضر در جلسه رسید و مقرر شد برگزاری انتخابات هیأت رئیسه مجمع و شواری مرکزی صنفی کارکنان دانشگاه‌های سراسر کشور، اردیبهشت سال ۱۳۹۸ برگزار شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| کارمندان دانشگاه های کشور |