شما اینجا هستید
آخرین اخبار دانشگاه » مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان مرکز برتر دانشگاه‌های کشور انتخاب شد

از سوی دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم؛
مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان مرکز برتر دانشگاه‌های کشور انتخاب شد

مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر از سوی دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم به عنوان «مرکز مشاوره برتر دانشجویی کشوری» در سال ۱۳۹۷ برگزیده شد.
مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان مرکز برتر دانشگاه‌های کشور انتخاب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در سی‌امین گردهمایی روسای مراکز مشاوره دانشگاه های سراسر کشور که توسط دفتر مرکزی مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به دریافت عنوان “مرکز مشاوره برتر کشوری” شد.
تلاش های ارزنده در راستای ارتقاء سطح سلامت روانی و اخلاقی دانشجویان و بهره گیری از تجارب اساتید روانشناسی در پیشگیری از آسیب‌های روانی – اجتماعی و همچنین ارائه خدمات روان‌شناختی، مددکاری، روانپزشکی، مشاوره فردی، گروهی، تحصیلی، ارتباطی، پیش از ازدواج، زناشویی، خانوادگی و شغلی به دانشگاهیان، برگزاری کارگاه های روانشاختی به صورت هفتگی و تشکیل کانون هسته همیاران سلامت از دلایل این انتخاب بوده است.
گفتنی است ارائه خدمات مشاوره ای در این مرکز به صورت رایگان می باشد و به طور متوسط در هر سال تحصیلی بالغ بر هزار مراجعه کننده از خدمات مشاوره ای بهره می‌برند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. نیما جدیدی

    متن پرمحتوایی است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| کارمندان دانشگاه های کشور |