شما اینجا هستید

آخرین اخبار دانشگاه » نشست دوره ای کارمندان با سرپرست دانشگاه مازندران

ه همت شورای صنفی کارمندان دانشگاه مازندران برگزار شد:

نشست دوره ای کارمندان با سرپرست دانشگاه مازندران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، نشست دوره ای کارمندان با سرپرست دانشگاه مازندران به همت شورای صنفی کارمندان دانشگاه در سالن اجتماعات دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران برگزار شد.

بر اساس این گزارش، دکتر یحیی طالبی رستمی سرپرست دانشگاه مازندران در ابتدای این نشست ضمن تبریک فرارسیدن نوروز و همچنین میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر، با بیان این مطلب که امروز همه ما برای شفاف سازی و روشنگری در این مکان جمع شده ایم، گفت: همه ما باید با همدلی و همفکری،در جهت اعتلای دانشگاه و دانشگاهیان گام برداریم.

دکتر طالبی در بخشی از سخنانش در خصوص روند تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی دانشگاه نیز گفت: دانشگاه تا کنون با تمامی همکارانی که در این جهت اقدام کرده اند، همکاری داشته و دغدغه ای از سمت ما وجود ندارد. لکن بدلیل تعدد شعب مختلف دیوان عدالت اداری و اختلاف رای ها، این روند برای برخی از همکاران دچار وقفه گردیده است.

سرپرست دانشگاه مازندران در ادامه با اشاره به موضوع اعطای تسهیلات به دانشگاهیان، افزود: به دلیل بروز مشکلات اقتصادی و عدم امکان ثابت نگه داشتن نقدینگی در حساب های بانکی جهت دریافت تسهیلات، این موضوع با کندی و به سختی انجام می پذیرد که امیدوارم با بهبود شرایط اقتصادی، این روند از سر گرفته شود.

دکتر طالبی همچنین به سفرهای نوروزی دانشگاهیان نیز اشاره و اظهار داشت: همانند سال های گذشته، تسهیلات بسیار خوبی برای همکاران دانشگاهی فراهم گردیده است که امیدواریم این عزیزان با بهره مندی از این موقعیت، با روحیه ای تازه در سال جدید به محل کار خود برگشته و با توان مضاعفی به پیشبرد اهداف دانشگاه کمک کنند.

لازم به یادآوری است که پس از سخنان سرپرست دانشگاه مازندران، جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و حاضران سوالات و مشکلات صنفی خود را با مسوولان مربوطه مطرح و پاسخ های خود را دریافت نمودند.

همچنین در ابتدای این مراسم، دکتر مراد مسافری دبیر شورای صنفی کارمندان دانشگاه مازندران نیز گزارشی از عملکرد این شورا ارایه کرد.

روابط عمومی دانشگاه مازندران

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| کارمندان دانشگاه های کشور |